Har du noen spørsmål?
Ta kontakt med oss her.

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!
Lyst til å jobbe hos oss?

Vi har en ledig stilling: https://www.finn.no/job/fullti...

Merete Kolstad Løberg

Administrerende direktør
970 44 167
merete.loberg@selvaagprosjekt.no

Steinar Skjerdingstad
Gurine Vespestad
Ulf Christensen

Faglig Leder - Prosjektsjef
922 65 100
ulf.christensen@selvaagprosjekt.no

Mats Devold

Prosjektselger
902 12 479
mats.devold@selvaagprosjekt.no

Siri Karina Evensen

Administrasjons- og økonomidirektør
992 41 138
siri.evensen@selvaagprosjekt.no

Katrin Severeide Daus

Økonomikonsulent/Controller
478 32 397
katrin.daus@selvaagprosjekt.no

Espen Skyberg

Prosjektsjef
970 96 746
espen.skyberg@selvaagprosjekt.no

Steinar Klepp

Prosjektdirektør
907 92 750
steinar.klepp@selvaagprosjekt.no

Remi Giskås

Prosjektleder
948 64 976
remi.giskas@selvaagprosjekt.no

Henry Sæteren

Prosjektleder
474 62 447
henry.saeteren@selvaagprosjekt.no

Hege Birkeland Leholt

Prosjektleder
926 59 638
hege.leholt@selvaagprosjekt.no

Hedda Lian
Andre Kristiansen

Prosjektleder
913 43 206
andre.kristiansen@selvaagprosjekt.no

Casper Søndberg

Prosjektleder
909 31 861
casper.sondberg@selvaagprosjekt.no

Martin Lien
Mats Johansen

Byggeleder
482 30 224
mats.johansen@selvaagprosjekt.no

Kaare Rudshagen
Tor Amundsen

Byggeleder
932 29 463
tor.amundsen@selvaagprosjekt.no

Ronny Granli

Byggeleder
902 42 201
ronny.Granli@selvaagprosjekt.no

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!