Har du noen spørsmål?
Ta kontakt med oss her.

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!
Merete Kolstad Løberg

Administrerende direktør
970 44 167
merete.loberg@selvaagprosjekt.no

Gurine Vespestad
Ulf Christensen

Faglig Leder - Prosjektsjef
922 65 100
ulf.christensen@selvaagprosjekt.no

Mats Devold

Prosjektselger
902 12 479
mats.devold@selvaagprosjekt.no

Fredrik Slungård

Prosjekteringsleder
901 89 350
fredrik.slungaard@selvaagprosjekt.no

Siri Karina Evensen

Administrasjons- og økonomidirektør
992 41 138
siri.evensen@selvaagprosjekt.no

Katrin Severeide Daus

Økonomikonsulent/Controller
478 32 397
katrin.daus@selvaagprosjekt.no

Steinar Klepp

Prosjektdirektør
907 92 750
steinar.klepp@selvaagprosjekt.no

Henry Sæteren

Prosjektleder
474 62 447
henry.saeteren@selvaagprosjekt.no

Hedda Lian

Prosjektleder
951 15 151
hedda.lian@selvaagprosjekt.no

Casper Søndberg

Prosjektleder
909 31 861
casper.sondberg@selvaagprosjekt.no

Håvard Myklebust

Prosjektleder
414 48 912
hamy@selvaagprosjekt.no

Abdullah Ahmad

Prosjektingeniør
98405456
abdullah.ahmad@selvaagprosjekt.no

Dhanusshanth Tharmarajan

Prosjektingeniør
941 50 329
dhanusshanth@selvaagprosjekt.no

Mats Johansen

Byggeleder
482 30 224
mats.johansen@selvaagprosjekt.no

Kaare Rudshagen
Ronny Granli

Byggeleder
902 42 201
ronny.granli@selvaagprosjekt.no

Viggo Devik

Byggeleder
46 36 90 21
viggo.devik@selvaagprosjekt.no

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!