Har du noen spørsmål?
Ta kontakt med oss her.

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!
Adresse

Silurveien 2, 0380 Oslo

Telefon

+ 47 23 13 70 00

Sosiale medier

Facebook | LinkedIn | Instagram

Merete Kolstad Løberg

Administrerende direktør
970 44 167
merete.loberg@selvaagprosjekt.no

Steinar Skjerdingstad
Remi Giskås

Prosjektselger
948 64 976
remi.giskas@selvaagprosjekt.no

Ivar Solvang

Markedsdirektør
907 81 825
ivar.solvang@selvaagprosjekt.no

Gurine Vespestad
Ulf Christensen

Faglig Leder - Prosjektsjef
922 65 100
ulf.christensen@selvaagprosjekt.no

Siri Karina Evensen

Administrasjons- og økonomidirektør
992 41 138
siri.evensen@selvaagprosjekt.no

Tone Sørensen

Prosjekt Controller
970 93 821
toso@selvaagprosjekt.no

Katrin Severeide Daus

Økonomikonsulent/Controller
478 32 397
katrin.daus@selvaagprosjekt.no

Espen Skyberg

Prosjektsjef
970 96 746
espen.skyberg@selvaagprosjekt.no

Kurt Tryaire Haugen

Prosjekteringsleder
400 20 988
kurt.haugen@selvaagprosjekt.no

Sanja Dragosavljevic

Prosjekteringsleder Sivilarkitekt MNAL/Dipl.Ing.Arch.
975 15 727
sanja@selvaagprosjekt.no

Steinar Klepp

Prosjektdirektør
907 92 750
steinar.klepp@selvaagprosjekt.no

Øivind Bjørklund

Prosjektleder
940 01 187
objo@selvaagprosjekt.no

Mats Johansen

Prosjektleder
482 30 224
mats.johansen@selvaagprosjekt.no

Henry Sæteren

Prosjektleder
474 62 447
henry.saeteren@selvaagprosjekt.no

Hedda Lian

Prosjektleder
951 15 151
hedda.lian@selvaagprosjekt.no

Martin Lien

Byggeleder
414 07 773
martin.lien@selvaagprosjekt.no

Kaare Rudshagen
Casper Søndberg
Tor Amundsen

Byggeleder
932 29 463
tor.amundsen@selvaagprosjekt.no

Ronny Granli

Byggeleder
902 42 201
ronny.Granli@selvaagprosjekt.no

Mats Devold

Byggeleder
902 12 479
mats.devold@selvaagprosjekt.no

Morten Gaarder

Byggelederassistent
959 43 214
morten.gaarder@selvaagprosjekt.no

Roy Jahr

Byggelederassistent
905 97 862
roy.jahr@selvaagprosjekt.no

Jan Ove Nerberg

Ettermarkedsansvarlig
949 84 115
janove.nerberg@selvaagprosjekt.no

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!