Har du noen spørsmål?
Ta kontakt med oss her.

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!
Lyst til å jobbe hos oss?

Vi har en ledig stilling:

https://www.finn.no/job/fullti...


Merete Kolstad Løberg

Administrerende direktør
970 44 167
merete.loberg@selvaagprosjekt.no

Steinar Skjerdingstad
Gurine Vespestad
Ulf Christensen

Faglig Leder - Prosjektsjef
922 65 100
ulf.christensen@selvaagprosjekt.no

Mats Devold

Prosjektselger
902 12 479
mats.devold@selvaagprosjekt.no

Pernille Stang Hox

Prosjekteringsleder
415 51 314
pernille.hox@selvaagprosjekt.no

Siri Karina Evensen

Administrasjons- og økonomidirektør
992 41 138
siri.evensen@selvaagprosjekt.no

Katrin Severeide Daus

Økonomikonsulent/Controller
478 32 397
katrin.daus@selvaagprosjekt.no

Steinar Klepp

Prosjektdirektør
907 92 750
steinar.klepp@selvaagprosjekt.no

Henry Sæteren

Prosjektleder
474 62 447
henry.saeteren@selvaagprosjekt.no

Hedda Lian

Prosjektleder
951 15 151
hedda.lian@selvaagprosjekt.no

Andre Kristiansen

Prosjektleder
913 43 206
andre.kristiansen@selvaagprosjekt.no

Casper Søndberg

Prosjektleder
909 31 861
casper.sondberg@selvaagprosjekt.no

Martin Lien

Byggeleder
41407773
martin.lien@selvaagprosjekt.no

Mats Johansen

Byggeleder
482 30 224
mats.johansen@selvaagprosjekt.no

Kaare Rudshagen
Ronny Granli

Byggeleder
902 42 201
ronny.Granli@selvaagprosjekt.no

Send oss en mail

Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.

Takk for meldingen. Du hører fra oss!